Anasayfa Ürünler / Hizmetler Hakkımızda Referanslar İletişim Site Haritası
 
  

 
 
Hakkımızda

Gertek Ardgerme Sistemleri A.Ş. başta DYWIDAG Ardgerme Sistemi olmak üzere Çift Korozyon Korumalı Kalıcı Zemin Ankarajları, Özel Betonarme Donatı Çelik ve Maşonları gibi, Avrupa Standartlarına uygun, modern DYWIDAG Yapı Teknolojilerini Türkiye'de ve Yurt dışında çalışan Türk İnşaat Firmalarına sunmaktadır.

DYWIDAG ( orijinal adı Dyckerhoff und Windmann AG )  yaklaşık 150 yıllık Uluslar arası İnşaat geleneği olan ve özellikle de " Yeni Yapı Teknolojileri" geliştirmekte dünya çapında öncülük etmiş bir Alman İnşaat Şirketidir. Bu gün güçlü ve gelişmiş küresel organizasyonu ile Uluslar arası Dünya Pazarında büyük İnşaat Projelerini başarı ile yürütmekte ve buna paralel olarak da geleneksel çok yünlü Teknoloji Araştırma ve Geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. DYWIDAG'ın İnşaat firması olması, onun geliştirdiği özel Yapı Sistemlerini önce kendi şantilerinde deneyip, olgunlaştırmak ve ancak başarılı sonuçları görüldükten sonra Uluslar arası piyasaya sunmak olanağını vermiş ve bu prensibine bu güne kadar da bağlı kalmıştır. Bu özelliği yanında, DYWIDAG'ın geniş uygulama deneyimi ve bilimsel birikiminin etkilediği köklü Kalite Kontrol Düzeni onun sunduğu Yapı Teknoloji ürünlerinin Uluslar arası piyasada büyük güven kazanmasını, böylece bugünkü gurur verici saygınlığına ulaşmasını sağlamıştır.

Bu başarıda, DYWIDAG'ın kusursuz bir teknik sunmak için, hem kendi organizasyonu hem de yabancı organizasyonların katılımı ile her ürün için çok yoğun ve kapsamlı bir kalite kontrolü uygulamasının şüphesiz payı büyüktür. Bu bağlamda bütün ürünlere sürekli ve sistematik olarak kalite deneyleri ve gözetimi uygulamaktadır. DSI-DYWIDAD System International GmbH ve yan kuruluşları ISO-9001 sertifikasına sahiptir.

DSI - DYWIDAG - Systems International GmbH, tamamen DYWIDAG mülkiyetinde ve DYWIDAG grubunun içinde, onun geliştirdiği  ve genelde patentli Özel Yapı Teknolojisi ürünlerini Uluslar arası pazarda İnşaat Firmalarına sunmak ve uygulamasını sağlamaktadır.

GERTEK Ardgerme Sistemleri A.Ş. DSI - DYWIDAG - Systems International'ın Türkiye Mümessili olarak, DYWIDAG yapı Teknoloji ürünlerini, Türkiye de ve Türk İnşaat Firmalarının Yurt Dışı etkinliklerinde kullanılması için, proje desteği, malzeme ve ekipman temininden uygulamaya kadar, gerekli bütün hizmetleri sunmaktadır.

İnşaat Firmalarına sunduğumuz hizmetleri daha detaylı olarak göstermek amacı ile bu siteyi hazırlamış bulunuyoruz. Sizlerle  başarılı ve yararlı iş birliği yapmak temel hedefimizdir. Yapı Teknolojileri konusunda bütün sorunlarınızı bizimle konuşmanızı diler ve sizlere hizmet vermekten zevk duyacağımızı burada belirtmek isteriz.

GERTEK ARDGERME SİSTEMLERİ A.Ş.
Deliklikaya Mah. Deliklikaya Sok. No:69/1 Arnavutköy / İSTANBUL
Email : gertek@gertek.com.tr            
Tel   : +90 212 288 91 66  Fax: +90 212 288 91 68